Hakkımızda

Kyanit Parke 2014 yılında Plastube Ltd. bünyesinde, Başpınar mevkiinde kurulmuştur.

Kaliteli ürün ve zamanında teslimat iile müşteri memnuniyetini hedeflemiş olan Kyanit Parke, sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olup, bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarı etkili olmuştur.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Kyanit Parke ailesi, modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek üretmeyi temel politikası olarak benimsemektedir.

Güçlü ve dinamik yapısıyla kurulduğu günden bu yana ülkemizde üretim yapmaya, istihdam sağlamaya ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

KYANİT PARKE, beton parke, bordür, beton blok, bims blok ve rogar olmak üzere toplamda 29 farklı, renkli parke ürünleriyle birlikte 86 çeşit ürün üretmektedir

KYANİT PARKE olarak;

Vizyonumuz
Ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, gelişime ve yeniliklere açık kadrosuyla, sürati, teknolojiyi, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.

Misyonumuz
Güvenli , saygın, ülkesini ve sektörünü düşünen, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisinin ve çalışanının gurur duyduğu ve memnun olduğu, örnek bir kuruluş olmaktır.

Kalite, Çevre, İSG, ve Güvenlik Politikamız
Kurulduğu günden bu yana üstün kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak, çevreyi korumak, iş sağlığı-güvenliği ve en yüksek iş ahlakı ilkelerini sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekli gelişmektir.

Bu politikanın korunması ve sürdürülmesi için;

Toplam Kalite Yönetimi prensipleri doğrultusunda hareket etmek,

Müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek ve bu ihtiyaçlara uygun ürün ve hizmetler sunmak,

Yöntem ve hizmetlerimizi müşteri beklentilerinin çok üstünde bir düzeye getirebilmek için sürekli olarak geliştirmek,

Müşterilerle olan ilişkilerin sürekli olmasını sağlamak,

Ürün geliştirme konusunda, teknolojinin en ileri aşamasına ulaşmayı hedeflemek,

Doğal kaynak tüketimini azaltmak ve kirliliği önleyerek çevreyi korumak,

Yaralanma ve sağlık bozulmalarını önleyerek iş sağlığı-güvenliğini sağlamak,

Yürürlükteki ulusal ve uluslararası yasal ve diğer şartlara uymak,

Çalışanlarımızın eğitimi, katılımı, tatmini ve motivasyonunu sağlayacak anlayış ile hareket etmek,

Tüm müşteriler, iş ortakları, servis sağlayıcıları, yasal otoriteler ve tüm paydaşlar ile güvenlik, kalite, İSG ve çevre konularında açık iletişim kurmak, performans ve uygulamalara ait bilgileri raporlayarak kayıt altına almak,

Güvenliğin tüm tesis çalışanlarını kapsadığını, emniyeti tehlikeye düşürecek her türlü durumda bildirimin tüm çalışanlar tarafından yapılacağı bilincinde olmak,

Tesisimizde depolanan ürünlerin ve tesis donanımlarının, tesiste çalışan personelin, görevli ve ziyaretçilerin güvenliğini her gün 24 saat boyunca gerekli alt yapı ile sürekli olarak sağlamak,

firmamızın politikasıdır.