HAKKIMIZDA

2014 yılında Degirmenlik Baspınar mevkiinde kurulan Kyanit Parke, beton parke, bordür, beton blok, bims blok ve altyapı ürünleri basta olmak üzere toplamda 35 farklı yapı malzemesini, renk seçenekleri ve 92 çesit ürün ile insaat sektörünün kullanımı için üretmektedir.

Sektördeki gelismeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Kyanit Parke, güçlü sermaye yapısı ve kurumsal kimligi ile sektörün öncü firmalarından biri oldugu gibi yıllık yaklasık 675.000 m2 üretim kapasitesi ile Kuzey Kıbrıs’ın en büyük üreticilerinden birisi olmanın haklı gururunu yasamaktadır.

Insaat sektörüne yapı malzemeleri saglayan ve 14.000 m2 açık, 2.300 m2 kapalı alan üzerine kurulmus tesisimizde 2 adet üretim hattı bulunmakta; seri üretim yapan makinelerimiz üretim ve paketlemeyi birbirine baglı otomasyon sistemi ile gerçeklestirmektedir.

Fabrikamızda,kilitli, sekizgen, altıgen,begonit,3-D prizma  ve çim parke gibi 17 çesit zemin döseme malzemesinin yanında, 3 çesit bordür, 4 çesit beton blok grubu, 3 çesit altyapı grubu ve 6 çesit Bims grubu ile temel insaat yapı malzemesi üretilmektedir.

Misyonumuz

Saygın, çevreye duyarlı, müşteri odaklı ve çalışanlarına değer veren bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, yeniliklere açık kadrosuyla sürdürülebilir gelişmeyi benimseyen, sektörünün lider markası olmak.